Neden n11faturam

n11faturam: Hızlı, Güvenli ve Masrafsız Fatura

E-fatura, kağıt faturanın elektronik ortamda oluşturulmuş halidir. Kağıt fatura ile bire bir aynı hukuki geçerliliğe sahip olan e-fatura, dijitalleşen dünyada firmaların işlerini kolaylaştırır ve hizmet kalitesini artırır. Faturaların güvenli ve hatasız dolaşımını sağlayan e-fatura sistemi, geleneksel faturaya göre çok daha hızlı, ekonomik ve pratiktir.

n11.com ve Digital Planet iş birliğiyle hazırlanan n11faturam sayesinde, faturalarınızı tek tıkla oluşturabilir, müşterilerinize e-mail yoluyla anında gönderebilirsiniz. Tüm faturalarınızı E-Arşiv Fatura platformunda saklayabilir, eski faturalarınıza saniyeler içerisinde ulaşabilirsiniz.

E-faturanın Avantajları

Daha Az Maliyet

Faturalarınızı elektronik ortamda hızlıca oluşturup yıllarca saklayabilirsiniz. Kağıt, kartuş, toner, dosya gibi masraflardan kurtulursunuz. Maliyetten tasarruf edersiniz.

Hızlı ve Risksiz Operasyon

E-mail yoluyla gönderilen faturaların kargoda kaybolma, hasar görme riski yoktur ve karşı tarafa anında ulaşır. Bu sayede tahsilat ve ödeme süreçleriniz kısalır, nakit akışınız hızlanır. Zamandan tasarruf edersiniz.

Kolay Arşivleme

Geleneksel dosyalama ve arşivleme yöntemleriyle uğraşmanıza gerek kalmaz. Faturalarınızı dijital ortamda 10 yıl boyunca saklayıp tek tıkla hepsine ulaşabilirsiniz. Yerden tasarruf edersiniz.

Neden n11faturam'ı Kullanmalıyım

Avantajlı Fiyatlar

Fatura başına piyasanın altında ücret ödersiniz. Fatura hacminiz arttıkça, birim başına ödediğiniz fiyat da azalır.

Hatasız Fatura Hazırlama

Anlık otomatik veri kaydı sayesinde, hesap hatası, eksik kalem girilmesi gibi fatura hazırlarken oluşabilecek sorunlar en aza indirgenir.

Ücretsiz Kurulum

Piyasada kurulum için ücret alınırken n11faturam sizden hiçbir ücret talep etmez.Böylelikle, yıllık %10'a varan gizli bir maliyetten de kurtulursunuz.

Müşteri Memnuniyeti

Faturanın taraftar arasında güvenli dolaşımı, iade ve değişim gibi işlemlerde sorun çıkma riskini önler ve bu sayede müşteri memnuniyeti artar.

Tek Tık Kolaylığı

Faturalarınızı kolayca hazırlayıp müşterilerinizle anında paylaşabilirsiniz. Uzun hesaplar yapmanıza, faturalarınızı kargolamanıza gerek kalmaz.

n11 Güvencesi

n11.com imzası taşıyan n11faturam ile mağdur olmasınız. 7/24 Müşteri Desteği sayesinde karşılaştığınız sorunlar çözülür, sorularınız hızlıca yanıtlanır.

Çözümlerimiz

e-Fatura

Yükünüzü azaltın!

E-Fatura, faturaların güvenli bir şekilde dolaşımını sağlamak amacıyla, T.C. Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından yürürlüğe konulmuştur. Faturaların, e-fatura mükellefleri arasında elektronik ortamda dolaşımına olanak verir. Operasyonel yükünüzü azaltmasının yanı sıra, maliyet avantajı da sağlar.

e-Arşiv

Kaybolan faturalara son!

E-Arşiv, faturalarınızın E-Fatura sistemine kayıtlı olmayan mükelleflere ve son kullanıcılara elektronik ortamda gönderilmesini ve muhafaza edilmesini sağlar. Faturalarınız güvenli bir şekilde saklanırken siz de ofisinizde faturaya ayıracağınız alandan tasarruf edersiniz.

e-İrsaliye

Zamandan tasarruf edin!

E-İrsaliye, kağıt irsaliye ile aynı hukuki niteliklere sahip olan elektronik bir belgedir. İrsaliye gönderimi için operasyonel süreçlerde harcayacağınız zamanı minimuma indirerek kolaylık sağlar. Basım masraflarını ortadan kaldırır.

n11faturam Portalı

Pratik ve hızlı arayüz!

Tüm E-Fatura süreçlerinizi, n11.com vizyonu ile hazırlanan n11faturam arayüzünden yönetin. Kullanıcıya pratik bir deneyim yaşatmak için tasarlanan n11faturam portalı ile elektronik ortamın getirdiği yenilik ve kolaylıkları keşfedin.

n11faturam Paket Fiyatları

LANSMAN XS S M L XL 2XL
Kurulum Ücreti Yok Yok Yok Yok Yok Yok Yok
Kontör Adedi 100 150 750 1.500 7.500 20.000 100.000
n11 Birim Kontör Fiyatı 0,250 TL 0,327 TL 0,292 TL 0,266 TL 0,200 TL 0,150 TL 0,100 TL
Paket Fiyatı 25 TL 49 TL 219 TL 399 TL 1.499 TL 2.999 TL 9.999 TL
SATIN AL SATIN AL SATIN AL SATIN AL SATIN AL SATIN AL SATIN AL

Sıkça Sorulan Sorular